• Zadbaj o swoje zęby już dziś…

    slider
  • slider
  • Leczenie Stomatologiczne

    slider

O Nas

Gabinet stomatologiczny przy ul Żwirowej 80 działa nieprzerwanie od 1995 r. Jest to firma rodzinna, w której pracują matka i córka – dr Barbara Wierzbicka – Gałgańska i Joanna M. Gałgańska. Dr B. Wierzbicka – Gałgańska jest specjalistą I st. w zakresie chirurgii stomatologicznej, dr J. Gałgańska to specjalista chirurgii szczękowej.  W gabinecie zajmujemy się stomatologią ogólną ( w tym stom. zachowawcza, endodncja, profilaktyka, protetyka stomatologiczna)  oraz chirurgia stomatologiczną i chirurgią szczękowo – twarzową (usuwanie zębów – korzenie, zęby zatrzymane, ze wskazań ortodontycznych, usuwanie zmian w obrębie błony śluzowej jamy ustnej, usuwanie zmian w obrębie kości szczęk, zabiegi w obrębie zatok szczękowych, konsultacje).

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie  podparte szerokim wachlarzem umiejętności (tych już posiadanych jak i zdobywanie nowych) oraz…szeroki uśmiech!

Zapraszamy do odwiedzania naszego gabinetu:

dr Barbara Wierzbicka – Gałgańska – poniedziałek, wtorek, czwartek od godz. 12.00

dr Joanna M. Gałgańska – środa, piątek od godz. 16.30

po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty. Oczywiście przyjmujemy również przypadki nagłe, jednak musicie Państwo liczyć się z koniecznością  spędzenia jakiegoś czasu w poczekalni.

Kontakt telefoniczny:
tel: 957 206 463,
609 509 055 (J. Gałgańska),
603 111 290(B. Wierzbicka – Gałgańska).

Zachęcamy do pozostawiania wiadomości – głosowych lub tekstowych – w przypadku, gdy nie możemy odebrać telefonu – skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie i umówimy na dogodny dla Państwa termin.